וקטוס” – הסרת שיער בלייזר בטכנולוגיה מתקדמת

יתרונו של מכשיר ה”ווקטוס” אותו מייצרת חברת “פלומר” הידועה, שהוא ממכשירי הלייזר החדשניים בעולם, הוא בידית הטיפול הגדולה שלו, אשר מאפשרת קיצור משמעותי של זמן הטיפול וכיסוי שטחי-עור נרחבים יותר – בזמן קצר ביותר. כמו כן שולב ב”ווקטוס” חיישן שמודד את כמות המלנין בעור (המרכיב שהצפיפות שלו קובעת את גוון העור). הנתונים שמתקבלים מהחיישן מאפשרים למכשיר ה”ווקטוס” לשקלל באופן ממוחשב פרמטרים שונים החשובים לביצוע הסרת שיער בלייזר, כמו צבע עור, צפיפות השערה, צבעה ועובייה. כך, יכולה המערכת לבצע התאמה מלאה בין גוון העור של המטופל או המטופלת וסוג השערה, לבין קרן הלייזר שהמכשיר ישגר לעברה. ב”ווקטוס” הותקנה ידית קירור המפחיתה את רמת הכאב בטיפול.


מכשיר וקטוס הוא פרי יצירה של חברת פלומר, חברה אמריקאית הידועה בפיתוחים טכנולוגיים שונים בתחום להסרת שיער, באמצעות מחשב רב עוצמה ותכונות חכמות מאוד מכשיר הוקטוס מחשב באופן אוטומטי את אופן הטיפול, למכשיר יש מגוון רחב של אופציות טיפול הוא מתאים לכל גווני העור והשיער למעט שיער ג'ינג'י.
חברת פלומר היה החלוצה בתחום הסרת השיער האופטי, כאשר, בשנת 1997 , היא הציגה את המערכת הראשונה להסרת שיער בלייזר . מאז, הייתה התקדמות הגדולה בהסרת שיער המבוססת על אור הלייזר. כחלוצה של טכנולוגית הסרת שיער בלייזר, פלומר הפכה לחברה הראשונה אישור של ה-FDA.

כיום יש הרבה אופציות אסתטיות להסרת שיער המבוססות על אור הלייזר אבל למכשיר הלייזר וקטוס יש את גודל הפולס ואחידות קרן הלייזר הטובים ביותר הזמינים כיום , ניתן לטפל באזורים רחבים מאוד כגון גב, רגליים ובטן תוך דקות והכי חשוב ללא כאב.

השאירו פרטים